Podsumowanie zajęć terapeutycznych w Filii Owińskach w 2018r.

piątek, Styczeń 18, 2019 - 08:51

Warsztaty teatralne

Początek nowego roku to dobry czas na podsumowanie minionego roku 2018 w zakresie działań terapeutyczno-rehabilitacyjnych w oddziale opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym w Owińskach. Wszystkie terapie prowadzone były 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku między godz. 7.00 a 19.00. Zajęcia prowadzone były przez naszych terapeutów, którzy stanowią grupę wysoko wyszkolonych specjalistów w tym terapeutów zajęciowych, pedagoga specjalnego, muzykoterapeutę, arteterapeutę, hortiterapeutę, psychologa i fizjoterapeutę.

W ramach podtrzymywania efektów zrealizowanego projektu „Poprawa jakości opieki nad osobami niesamodzielnymi, z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnymi intelektualnie – Filia ZOLiRM w Owińskach” kontynuowane były następujące działania terapeutyczne:

  • Teatroterapia
  • Muzykoterapia
  • Hortiterapia
  • Specjalistyczne zajęcia indywidualne
  • Terapia ruchem/fizjoterapia

Szczegółowe dane znajdują się na stronie www.projektowinska.pl/pl/aktualnosci/277-terapeutyczny-rok-2018.html. Zachęcamy także do owiedzenia naszego profilu na facebooku gdzie publikujemy informacje o działaniach i różnego rodzaju aktywnościach, które mają miejsce w Oddziale w Owińaskach.