Praca dla pracownika ds. techniczno-gospodarczych

środa, Lipiec 7, 2021 - 10:53

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej SPZOZ poszukuje pracownika ds. techniczno-gospodarczych.

Osoba zatrudniona w Dziale Technicznym będzie odpowiedzialna za wykonanie drobnych, a czasem bardziej skomplikowanych prac remontowo-naprawczych. Pracownik działu technicznego powinien posiadać zdolności techniczne, które pozwolą mu szybko wyeliminować konkretne usterki.
Zakres obowiązków:
- nadzór nad prawidłową bieżącą eksploatacją budynków,
- nadzorowanie i kontrolowanie bieżących i okresowych przeglądów budowlanych oraz serwisowych i konserwacyjnych instalacji, systemów i urządzeń technicznych budynków w Zakładzie,
- realizacja drobnych prac konserwacyjnych oraz remontowych,
- naprawa wykrytych nieprawidłowości,
- zarządzanie awariami i usterkami,
- usuwanie drobnych awarii i usterek,
- drobne prace montażowe i remontowe,
- odpowiedzialność i otwartość na współpracę w zespole,
- umiejętność wykonywania drobnych napraw i remontów,
- umiejętność bezpiecznej obsługi elektronarzędzi,
- zbieranie ofert, wysyłanie zleceń, koordynacja i kontrola firm zewnętrznych,
- kontrola i dbanie o porządek warsztatu technicznego,
- sporządzanie raportów,
- zaopatrzenie Zakładu poprzez bezpośrednie zakupy wyposażenia, materiałów do bieżących napraw i remontów oraz załatwianie innych spraw służbowych zgodnie ze zgłoszeniami poszczególnych komórek organizacyjnych Zakładu,
- analiza wydatków i opisywanie pod względem merytorycznym bieżących faktur z dokonywanych bezpośrednich zakupów, zleconych napraw oraz związanych z realizacją zawartych umów na dostarczania mediów,
- nadzorowanie działań mających na celu zapewnienie porządku i czystości na terenie Zakładu i jego bezpośredniego otoczenia oraz podejmowanie działań w celu usunięcia nieprawidłowości w tym zakresie.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne, mile widziane wykształcenie średnie techniczne, mile widziane uprawnienia techniczne,
- wiedza i doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac remontowo-budowlanych,
- prawo jazdy kat. B,
- dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
- podstawowa znajomość pakietu MS Office,
- możliwość pracy na wysokości,
- umiejętność pracy w zespole i umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi,
- komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- system jednozmianowy,
- umowa o pracę na pełen etat.

Oferty proszę przysyłać mailowo: karolina.lasek@mogilenska.pl z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.; Dz.U.2018.1000).”
Dane dotyczące przetwarzania danych znajdują się na stronie http://www.mogilenska.pl/strona/klauzula-informacyjna-na-potrzeby-obecne...