Rozbudowa ZOLiRM

poniedziałek, Listopad 30, 2020 - 08:40

Przebudowa, rozbudowa i remont Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej przy ul. Mogileńskiej 42 w Poznaniu o dodatkowe skrzydło

 

Wartość robót budowlanych wraz z wyposażeniem wbudowanym: 40 070 000,00 zł

Dodatkowa wartość specjalistycznego sprzętu i wyposażenia szacuje się na: ok 1,9 mln

 

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa, rozbudowa i remont Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej przy ul. Mogileńskiej 42 w Poznaniu o dodatkowe skrzydło.

Celem inwestycji jest zwiększenie dostępu do świadczeń zdrowotnych (o 100%) oraz stworzenie nowoczesnej placówki zapewniającej kompleksową opiekę medyczną dla ludzi przewlekle chorych, starszych, niepełnosprawnych i wymagających rehabilitacji.

W nowym obiekcie obejmującym część nowoprojektowaną i istniejącą będą: Oddział Rehabilitacyjny, Oddział Rehabilitacji Dziennej, Oddział Opiekuńczo – Leczniczy, Dzienny Dom Opieki Medycznej.

 

Inwestycja jest finansowana ze środków budżetu Miasta Poznania.

 

Generalnym Wykonawcą rozbudowy jest konsorcjum firm Wegner Sp. z o. o. Sp. k. i Healthcare Building Solutions Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Bukowskiej 177, Inwestorem Zastępczym SMARTINVEST Obsługa Inwestycji Maciej Bonikowski, z siedzibą w Lesznie przy ul. Armii Krajowej 16/6.

Aktualuzacja grudzień

 

ZałącznikRozmiar
Image icon Wizualizacja136.32 KB